Kayan Haber Alanı

EN İYİ 4 GOOGLE SEO SIRA BULUCU

EN İYİ 4 GOOGLE SEO SIRA BULUCU

Bu yazımda sizlere Seo yaparken google,yandex,yahoo,bing vb. arama motorlarında hangi konumda hangi sırada çalışmalarınız sonucunda kaç sıra yukarı çıkmış vb. çalışmalarınızı görüntüleyebileceğiniz siteleri listeleyeceğim her zaman ki gibi lafı fazla uzatmadan konumuza geçelim 🙂

 

Listemizin İlk Sırsında seocu.com var reklam veya sponsor kesinlikle olmadılar ama bu listenin içerisinde en iyi çalışalar arasında benim gözümde 1 numara.

Listemizin ikinci sırasında yeni güncellenmesi ile wmaraci.com sıra bulucusu gelmekte aslında seocu.com ile aynı işlevi gerçekleştirmiş olsalar da wm aracın da sadece günlük 2 adet sorgulama yapabilmemiz çok kötü bu yüzden listenin 2. Sırasına koydum.

Listemizin 3 sırasında r10 var bu sitede de wmaracında ki gibi SINIRLI sayıda sorgu adeti olması ve arada sırada çalışmaması nedeni ile r10 bulunmakta.

Listemizin son sırasında ise ihs bulunmakta aslında güzel bir ara yüze sahip olmasına rağmen ara ara yanlış bilgiler vermesi nedeni ile bu listenin sonunda yer verdim.

 

Sizinde Tavsiye Ettiğiniz Sıra Bulucular Varsa Lütfen Yorum Kısmına Yazın Arkadaşlar 🙂

Kontrol Ediliyor

SEO UYUMLU ROBOTS.TXT DOSYASI OLUŞTURMA

SEO UYUMLU ROBOTS.TXT DOSYASI OLUŞTURMA Merhaba bu yazımda sizlere google ,yandex,bing  ve benzeri arama motorlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir