Kayan Haber Alanı

İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
İNTERNETTEN PARA KAZANMA YÖNTEMLERİ

Bu yazımda sizlere internet üzerinden  nasıl yazı yazarak  para kazanabilirsiniz.hangi sitelerden nasıl satış yapabilirsiniz ve benzeri birçok akınıza takılan soruları elimden geldiğince yanıtlayacağım.

 

İlk olarak internet üzerinde milyonlarca şekilde para kazanabileceğiniz birçok site ve yol var bunu unutmayın sizin seçeceğiniz yol çok önemli neden diye soracak olursanız hemen yanıtlayayım.

1.YOL :

N11,Hepsiburda,Gittigidiyor ve benzeri pazaryerlerinde  aşağıda da görmüş olduğunuz gibi popüler kategorilerden sizinde hem ilginizi çektiğiniz bir ürün sermayesi alarak satışa başlayabilirsiniz.

 

2.YOL:

Armut.com Bionluk.com ve benzeri birçok freelancerların bulunmuş olduğu sitelerde profil oluşturarak elinizin  yatkın olduğu işler için bir profil oluşturup satışa başlayabilirsiniz.

3.YOL :

Blog yazarlığı ile para kazanma bu yol aslında yazmış olduğum para kazanma yöntemleri arasında en zoru neden diye soracak olursanız bir blog sitesinin kazılarının ve görsellerinin kaliteli olması gerekir. Kaliteden kastın ne diyecek olursanız blog yazabilmeniz için çeşitli konularda birçok kitap okumanız gerekmekte nedeni ise içerik yazarken başkalarının yazmış olduğu içerikten uzak durmalı ve kendi özgün içeriğinizi oluşturmanız gerekmekte ilk aylarda hatta ilk yıl içerisinde çok para kazanmasanız da ilerleyen  yıllarda sadece hafta bir içerik yazarak binlerce lira para kazanabilirsiniz blog yazarak para nasıl kazanırım diye merek ediyorsanız buraya tıklayak  blog yazarak para nasıl kazanırımı anlatmış olduğum içeriği okuyabilirsiniz.

 

Kontrol Ediliyor

SEO UYUMLU ROBOTS.TXT DOSYASI OLUŞTURMA

SEO UYUMLU ROBOTS.TXT DOSYASI OLUŞTURMA Merhaba bu yazımda sizlere google ,yandex,bing  ve benzeri arama motorlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir