Kayan Haber Alanı

İnstagram’dan Para Kazanma Yolları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İnstagram’dan Para Kazanma Yolları

Merhaba, bu yazımda sizlere instagram üzerinden nasıl satış yapıp gelir elde edebileceğinizden bahsedeceğim.İnstagram  günümüzde sadece sosyal bir platform olarak gözükse de günümüz de aslında sosyal mecralar arasında en çok satış yapılan ve gelir elde edilen mecralarda ilk sıralarda bulunmakta.

Peki instagram üzerinden nasıl satış yapabilirim veya satışlarımı nasıl arttırabilirim diye soracak olursanız hemen kısaca sizlere bu konu hakkında bilgi veriyim instagrama her gün milyonlarca gönderi paylaşılmakta bu gönderilerin %45 kısmı gönderi olarak gözükse de aslında reklam birçok 1m  takipçiyi geçmiş ve bu hedef kitleye yakın takipçiye yakın hesaplar ayakkabı,parfüm,giyim vb. bir çok ürünlerin reklamını yapmakta ve bu reklamlardan ciddi gelirler elde etmekte peki bu sayfalar bu kadar kitleyi nasıl topluyor hiç düşündünüz mü?

Bu tip hesapların bir kısmı bot bir kısmı ise google,youtube,facebook reklamlarından kitle toplamakta ve gelir elde etmekte.

Şimdi sırası ile sizlere nasıl kitle oluşturabileceğinizi ve instagram da güvenilir bir satıcı profili oluşturabileceğinizden bahsedeyim.

1.Adım: Hesabınız İçin Güzel Bir İsim Bulun.

2.Adım:  Bir Web Sitesi Oluşturun.

3.Adım: Shopier,İyzilink vb. instgaramdan kredi kartı ile ödeme alabileceğiniz ödeme yöntemleri ile anlaşın. (Havale EFT de olabilir Ama güvenilirlik için en önemlisi kapıda ödeme diyebilirim:)

4.Adım:Kargo kısmı aslında ne kadarda önemsenmese de kargoların hasarsız ve hızlı gitmesi kullanıcıların güvenilirliği açısından çok önemli.

Bu yazımda sizlere instagram üzerinden nasıl satış yapabileceğinizi anlattım tüm sorularınızı yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Kontrol Ediliyor

SEO UYUMLU ROBOTS.TXT DOSYASI OLUŞTURMA

SEO UYUMLU ROBOTS.TXT DOSYASI OLUŞTURMA Merhaba bu yazımda sizlere google ,yandex,bing  ve benzeri arama motorlarının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir